عصاره آبی بره موم

عصاره آبی بره موم

برای مشاهده ادامه ویدئوها به گالری ویدئو بروید.

انواع عصاره بره موم

بره موم خام یک ماده رزینی چسبناک است که جهت محافظت از کندو ها توسط غدد زنبور عسل کارگر تولید می گردد.

این محصول طبیعی بسیار مغذی است و از صمغ یا رزین گیاهان، اسید های چرب ضروری، موم، گرده گل و همچنین ترکیبات آلی و انواع ویتامین ها تشکیل شده است.

وجود آنتی اکسیدان و عناصر معدنی سودمندی مانند نقره، سدیم، مس، منگنز، آهن، کلسیم، وانادیم و سیلیس، بره موم را به یک داروی قوی تبدیل کرده است و یکی از پاسخ های مطمئن برای این سوال که بره موم از کجا بخرم، فروشگاه رودین شاپ می باشد.

دو نوع عصاره بره موم عسل در بازار وجود دارد: عصاره آبی بره موم و عصاره الکلی بره موم.

عصاره بره موم چیست؟

همانطور که گفتیم از بره موم دو نوع عصاره گرفته می شود:

عصاره الکلی بره موم : برای ساخت عصاره بره موم، از دو حلال الکلی یعنی اتانول و پروپلین استفاده شده است که گفته می گردد مواد موثره بیشتری از طریق این حلال ها در عصاره بره موم اصل، آزاد می گردد.

عصاره آبی بره موم : جهت گرفتن عصاره بره موم، بره موم خام را داخل آب و یا آب جوش قرار داده تا مواد موثره ی بیشتری از آن آزاد گردد که گفته می شوذ از میزان تأثیرات بیولوژیک کمتری نسبت به عصاره الکلی برخوردار بوده است.

برخلاف عصاره الکلی بره موم که قابل استفاده و هضم برای انسان نیست، فواید عصاره آبی بره موم برای انسان بسیار است و درمانگری فوق العاده است  که… ادامه مقاله

عصاره آبی بره موم

خرید اینترنتی عصاره بره موم

برای خرید عصاره بره موم باید تحقیق کرده و نوع خالص آن را بیابید تا از خواص عصاره بره موم بصورت کامل برخوردار شوید.

انواع عصاره بره موم در سایت رودین موجود بوده و همین حالا می توانید خرید عصاره بره موم را از طریق سایت رودین انجام دهید و از کیفیت و مرغوب بودن آن اطمینان داشته باشید.

این محصول طبیعی بسیار مغذی است و از صمغ یا رزین گیاهان، اسید های چرب ضروری، موم، گرده گل و همچنین ترکیبات آلی و انواع ویتامین ها تشکیل شده است.

وجود آنتی اکسیدان و عناصر معدنی سودمندی مانند نقره، سدیم، مس، منگنز، آهن، کلسیم، وانادیم و سیلیس، عصاره بره موم رودین را به یک داروی قوی تبدیل کرده است و یکی از پاسخ های مطمئن برای این سوال که عصاره بره موم را از کجا بخرم، فروشگاه رودین شاپ می باشد.

جهت اطلاع از قیمت عصاره بره موم و خرید عصاره آبی بره موم روی دکمه زیر کلیک کنید.