کپسول بره موم

برای مشاهده تمامی ویدئوها به گالری ویدئو بروید.

کپسول بره موم چیست ؟

کپسول بره موم زنبورعسل یکی از فرآورده های تولیدی از بره موم خام و طبیعی می باشد که بعد از عصاره گیری و تولید پودر از آن در کپسول بره موم عسل ۱۰۰۰ میلی گرم پر می گردد.

در مرحله اول از بره موم خام و طبیعی، عصاره الکلی بره موم گرفته می شود که این شیوه یکی از بهترین روش ها برای گرفتن تمام عصاره موجود در بره موم می باشد.

سپس در روالی خاص، بره موم تبدیل به پودر شده و به تهیه کپسول بره موم پر می انجامد.

کپسول بره موم حاوی عناصر معدنی مختلفی همچون آهن،کلسیم، منیزیم و مس و گروه های متنوعی از ویتامین ها مثل ویتامین B و ویتامین E، امگا۳ و امگا۶ می باشد.

با آزمایشاتی که بر روی ترکیبات آن صورت گرفته، بره موم را شامل خواصی چون ضدباکتریایی، ضدآلودگی و آنتی اکسیدانی می دانند که مصرف آن می تواند برای انسان ها هم خواص درمانی و… ادامه مقاله

قیمت کپسول بره موم

بنا به درخواست شما فروش کپسول بره موم در سایت صنایع غذایی رودین امکان یافته و می توانید این محصول را با بالاترین کیفیت از ما خریداری کنید و تنها با یکبار خرید مشتری دائم ما شوید.

چون ممکن است هضم بره موم خام برای عده زیادی دشوار باشد، ما این محصول را بدون افت کیفیت و یا دستکاری، به کپسول بره موم تبدیل کرده ایم. میتوان گفت بهترین کپسول بره موم آن است که از بره موم خام پودر شده تشکیل شده باشد بدون هیچ مواد افزودنی.

این فرآورده زنبورعسل از ترکیبات فوق العاده ای برخوردار است که نتیجه آن ها خواص درمانی بالا برای ما انسان ها است.

طریقه مصرف کپسول بره موم و تعداد دفعات استفاده روزانه خود را بهتر است با یک دکتر درمیان بگذارید تا مناسب با احتیاج شما آن را تجویز کند.

جهت خرید اینترنتی کپسول بره موم هم اکنون می توانید از طریق سایت رودین اقدام به سفارش کپسول بره موم کرده و آن را درب منزل تحویل بگیرید.

محصولات بره موم
کپسول بره موم

 فواید کپسول بره موم | خواص کپسول بره موم عسل

در ابتدا باید گفت که امروزه به سبب آنکه مواد موثره ی بیشتری در ترکیبات بره موم باقی بماند، آن را به صورت پودر و یا کپسول هایی روانه بازارهای فروش نموده اند که مصرف آنها هیچگونه عوارضی نداشته و خاصیت کپسول بره موم بیشمار بوده و می تواند خواص درمانی ذیل را به همراه داشته باشد:

  • بهبود تب مالت و تب خال.
  • بهبود تنگی نفس و آسم.
  • درمان و پیشگیری از آلزایمر.
  • درمان کننده آفت دهان.
  • پیشگیری از انواع سرطان.
  • تقویت دستگاه گوارش و معده.
  • کاهش دهنده چربی و فشار خون.
  • تقویت کننده بینایی و جلوگیری از ریزش مو
  • و… ادامه مقاله

همانطور که در معرفی محصول بره موم خام گفتیم، زنبورهای عسل حین جمع آوری گرده گل ها و تولید عسل، صمغ درختان و گیاهان را نیز جمع آوری می کنند و با خود به کندو می برند.

این فرآورده زنبورعسل از ترکیبات فوق العاده ای برخوردار است که نتیجه آن ها خواص درمانی بالا برای ما انسان ها است.

حال چون ممکن است هضم بره موم خام برای عده زیادی دشوار باشد، ما این محصول را بدون افت کیفیت و یا دستکاری، به کپسول بره موم تبدیل کرده ایم.

که کپسول بره موم نیز همچون بره موم خام، تمامی خواص آنتی باکتریایی و درمانی آن را داراست و….

بره موم خام

برای اطلاع از قیمت کپسول بره موم یا خرید کپسول بره موم روی دکمه زیر کلیک کنید.