عصاره الکلی بره موم

عصاره الکلی بره موم

بره موم چیست؟

امروزه با توجه به خواصی که بره موم اصل دارد، می توان به عنوان یک داروی گیاهی، اثرات مثبت درمانی را برای انسان ها داشته باشد.

با توجه به اینکه بره موم از گوارش بسیار دشواری در بدن انسان ها برخوردار می باشد، زنبورداران انواع عصاره های آن را به بازار عرضه نموده اند و گاها توسط شرکت های معتبر، شاهد تولید فرآورده هایی چون کپسول بره موم، پودر بره موم، عصاره الکلی بره موم و آبی بره موم نیز بوده ایم.

تهیه عصاره الکلی بره موم به منظور استفاده در صنایع بوده و قابل استفاده مستقیم برای انسان نیست و معده هاضم آن نیست و فروش عصاره بره موم برای مصارف صنعتی رایج تر است تا مصارف خانگی.

برای خرید عصاره بره موم به فروشگاه رودین مراجعه نمایید.

برای مشاهده ویدئوهای بیشتر به گالری ویدئو مراجعه کنید.
عصاره الکلی بره موم

عصاره بره موم چیست؟

همانطور که متوجه شدید، بره موم از گوارش و هضم سختی در بدن انسان ها برخوردار بوده و برای آنکه از مواد موثره بیشتری بهره مند باشد، امروزه آن را به صورت پودر و انواع عصاره بره موم روانه بازارهای فروش نموده اند که به شرح ذیل است:

  1. عصاره آبی بره موم.
  2. عصاره الکلی بره موم.

خاصیت عصاره بره موم محدود به مصارف صنعتی و کاربردهای ساخت و سازی است نه مصارف انسانی.

خرید اینترنتی عصاره بره موم از طریق سایت صنایع غذایی رودین امکان پذیر بوده و می توانید عصاره بره موم اصل را از طریق دکمه انتقال به فروشگاه در انتهای مقاله خریداری نمایید یا از قیمت عصاره بره موم مطلع شوید.

فروش عصاره الکلی بره موم و انواع عصاره بره موم در سایت صنایع غذایی رودین مقدور بوده و بهترین کیفیت ها با مناسب ترین قیمت ها عرضه می شود.

 خواص عصاره بره موم | فواید عصاره بره موم

عصاره بره موم عسل خواصی خارق العاده شامل اثر ضد باکتریایی، ضد قارچی، ضد انگلی، آنتی اکسیدانی، ضد التهابی، ضد پوسیدگی دندان دارد، همچنین به عنوان تقویت کننده سیستم ایمنی بدن، بهبود دهنده اختلالات دهان و لثه، بی حس کننده موضعی، کاهش دهنده فشار خون کاربرد دارد.

  • کاربرد دارویی

مصارف دارویی عصاره بره موم زنبورعسل شامل مداوای قلب و عروق (کم خونی)، دستگاه تنفسی (بعلت بیماری های عفونی مختلف)، مراقبت دندان، پوستی (ترمیم بافت زخم ها، اگزما، التیام زخم بویژه زخمهای سوخته، ناخوشی قارچی)، بیماری های عفونی (غشاءمخاط و زخمها)، مداوای سرطان، تقویت و بهبود دستگاه دفاعی بدن، دستگاه هاضمه (زخمها و عفونتها)، حفاظت و تقویت کبد و بسیاری دیگر می باشند.

تمام این ها تنها بخشی از خواص عصاره بره موم خالص هستند از دیگر خواص آن:

  • کاربرد آرایشی

به عنوان خاصیت عصاره بره موم یا موارد کاربرد آن میتوان به استفاده از آن در ساخت لوازم آرایشی اشاره کرد. (از رژلب گرفته تا کرم)

  • کاربرد در تکنولوژی مواد غذایی
  • کاربرد های سنتی

گاها در برخی مصارف سنتی افراد اقدام به تهیه عصاره بره موم می کنند زیرا نسبت به بره موم خام مناسب تر بوده و حلال آن الکلی است.

گرفتن عصاره بره موم کار ساده ای نیست و اصولا نمیتوان در خانه و با وسایل معمولی آن را ساخت.

جهت خرید عصاره الکلی بره موم روی دکمه زیر کلیک کنید.