موم عسل قالبی

موم قالبی

قیمت موم قالبی

موم زنبورعسل، ماده ای زرد رنگ، خوش بو و با مشخصات باثبات فیزیکی بوده که عمده ترکیبات تشکیل دهنده آن، استرها، اسیدها و کربن های آزاد می باشد و وجود آن در کندو عسل برای تولید عسل طبیعی، از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است.
خرید موم زنبورعسل در بسیاری از سایت ها و فروشگاه ها امکان پذیر است اما چیزی که باید به آن توجه داشته باشید خالص بودن موم زنبورعسل است.

قیمت موم زنبورعسل به نوعی که شما انتخاب می کنید بستگی دارد . گفتنی است خرید انواع موم از شرکت رودین مقدور بوده و موم عسل قالبی در بسته بندی های ۲ کیلوگرمی است که از طریق سایت می توانید اقدام به اطلاع از قیمت موم عسل و خرید انواع موم کنید.

موم قالبی

فروش موم صنعتی

موم عسل در صنایع

موم زنبورعسل ماده ای با مقاومت بسیار بالا در برابر شرایط گوناگونی چون حرارت و انواع دیگر فشارها بوده که امروزه استفاده از این ماده را در صنایع گوناگون، از اهمیت ویژه ای برخوردار نموده است.

  1. خرید موم به سبب خاصیت بالای شکل پذیری آسان و نقطه ذوب بالا، در صنایعی چون تولید درز و چسب، قالبسازی و چاپ بسیار رایج شده است.
  2. خرید موم عسل به عنوان یک ماده نگهدارنده در صنایع مواد غذایی از بهترین گزینه ها است.
  3. جالب است بدانید که موم زنبورعسل به عنوان روکش برای قرص ها و کپسول ها در صنعت داروسازی مورد استفاده قرار گرفته که می تواند بلع این داروها را سهل تر کند.
  4. از همه مهم تر اینکه، امروزه بیشترین درصد بهره برداری از فروش موم زنبورعسل، در صنعت تولید لوازم آرایشی و بهداشتی بوده که به واسطه تأثیرگذاری مناسب بر پوست صورت و دست انسان ها، در ساخت لوازمی چون، کرم های دست و صورت، پودرها و لوسیون ها مورد استفاده قرار گرفته است.

در حال حاضر تولیدکنندگان در صنایع گوناگون می توانند برای خرید موم با برقراری ارتباط با مدیریت فروش شرکت رودین، بهترین و اصل ترین انواع موم زنبورعسل را به صورت عمده خریداری کرده و قیمت موم عسل طبیعی را در سایت فروشگاه رودین… ادامه مقاله

جهت اطلاع از قیمت موم قالبی یا خرید موم قالبی از طریق دکمه زیر اقدام کنید: