موم بیزواکس

موم بیزواکس

موم بیزواکس چگونه تولید می شود؟

در ویدئوی روبرو به توضیح مفصل چگونگی تولید بیزواکس با استفاده از دستگاه پرداخته ایم.

موم بیزواکس

قیمت بیزواکس

پس از دومین بار که تصفیه موم عسل صورت میگیرد، هیچگونه ناخالصی و مواد اضافی در موم باقی نمانده و موم تصفیه شد و خالص به دست می آید. برای تولید بیزواکس پس از دومین بار تصفیه موم عسل ذوب شده را درون قالب های مختلفی می ریزند و به آن موم بیزواکس می گویند.

موم بیزواکس در دو رنگ سفید و زرد کمرنگ تولید می شود گفتنی است که کاربرد بیزواکس بسیار فراوان است که به آن ها پرداخته ایم.

فروش موم بیزواکس و فروش موم عسل در سایت رودین ممکن شده و عرضه می شود و قیمت موم و انواع آن در سایت ذکر شده است و شما می توانید خرید اینترنتی بیزواکس را با اطمینان خاطر در سایت رودین انجام دهید.

موم زرد محصول خام به دست آمده از لانه زنبوری است. موم سفید مومی هست با سفید کردن موم‌های زرد ساخته شده است و قیمت موم عسل زرد و سفید یکسان است.

در فروشگاه رودین تمامی انواع موم برای خرید موم زنبورعسل و اطلاع از قیمت موم زنبورعسل موجود است و… ادامه مقاله

مصارف موم بیزواکس

خرید بیزواکس و استفاده از آن یک انتخاب عالی برای بسیاری از بیماری‌های پوستی است. موم بیزواکس یک روش شگفت‌انگیز برای مرطوب‌کنندگی پوست است و معمولاً در محصولات مراقبت از پوست و لوازم آرایشی یافت می‌شود. این ماده می‌تواند به محافظت و ترمیم پوست خشن و خشک کمک کند زیرا توانایی حفظ رطوبت را دارد. درد را کاهش می‌دهد و ضد التهاب است.

فروش بیزواکس به عنوان دارو در کاهش درد و التهاب مورد مطالعه قرار گرفته و دارای اثرات ضد تورم ملایم است. موم زنبور عسل خاصیت ضد التهابی ، ضد ویروسی و ضد باکتریایی دارد. این سه خاصیت باعث می شود موم زنبور عسل برای بهبود زخم ها و جراحات کوچکتر مفید باشد و همچنین می تواند برای سوزش های جزئی پوستی نیز استفاده شود.

بیزواکس به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند و منبع خوبی برای ویتامین A است. این ماده در تهیه محصولات مخصوص انواع پوست های خشک و خشن از آن استفاده بسیار خوبی می کند زیرا ویتامین A باعث آبرسانی و نرم شدن می شود و همچنین باعث ترمیم سلول می شود.

دیگر کاربرد های بیزواکس:

  • پمادها
  • کاهنده سرعت انحلال در بسیاری از ترکیبات دارویی
  • کپسول‌های ژلاتینی
  • روکش‌های قرص
  • ادامه خواص

جهت خرید موم بیزواکس از طریق دکمه زیر اقدام کنید: