موم پرک بیزواکس

موم پرک بیزواکس

چگونگی تولید موم پرک

قدیمی ترین نوع موم، موم زنبورعسل نام دارد. این موم که از کندوهای زنبور عسل بدست می آید، هنگام تولید رنگ ‌سفیدی دارد که پس از تماس با گرده یا عسل، به زرد تغییر پیدا می کند و پس از چندین سال و به دلیل عوامل مختلف، به تدریج رنگ آن قهوه ای می شود.

  • که وقتی موم زنبورعسل را ذوب کنیم و بعد از خالص سازی اولیه و قالب کردن، موم قالبی عسل بدست می آید.
  • اگر موم تصفیه شده یا موم قالبی را بکمک دستگاه آج موم، ورق یا آج نماییم موم ورقه ای یا موم آج شده عسل حاصل می گردد.
  • و اگر موم قالبی را به کمک دستگاه های خاصی صاف و فیلتر کرده و همه مواد اضافی غیر مومی آن را جدا کنیم، تولید بیزواکس کرده ایم.
  • و این موم بیزواکس را به دو مدل موم پرک شده و موم قالبی عرضه می کنیم.

خرید موم بیزواکس و خرید موم پرک از سایت رودین در دو رنگ موم پرک بیزواکس سفید و زرد تولید می شود.

ویدئوهای بیشتر در گالری ویدئو
موم پرک بیزواکس

کاربرد آرایشی موم

کاربرد بیزواکس بسیار متنوع بوده و نه تنها در صنایع بهداشتی، دارویی، شمع سازی که در صنعت محصولات آرایشی بهداشتی کاربرد داشته و بسیار گسترده تر است و به عنوان امولسیون کننده، حجم دهنده و غلظت دهنده به محلول های امولسیون پایدار استفاده می شود.

از کاربرد های موم عسل در صنعت ساخت لوازم آرایشی است. اینکه موم چیست و چگونه توانسته این همه خاصیت را با خود همراه سازد، مبحثی است که نمی توان به صورت کامل به آن پاسخ داد اما آنچه مشخص است این موضوع است که موم عسل تاثیر فراوانی بر روی پوست و زیبایی دارد.

یکی از مهمترین دلایل خرید موم پرک و خرید موم زنبورعسل قیمت مناسب آن است، زیرا قیمت موم بیزواکس یا همان قیمت موم عسل پایین تر از موارد مشابه آن بوده و همزمان بسیار پر خاصیت تر است.

خواص منحصر بفرد موم عسل غلظت معيني به محلول هاي امولسيونه مي‌ دهد به اين ترتيب كه تشكيل امولسيون ‌هاي پايدار را تسهيل مي‌نمايد و ظرفيت نگهداري آب پمادها و كرم ها را افزايش مي‌دهد.

خواص بیان شده را تنها در موم زنبور عسل می توان یافت و به همین علت است که جایگزینی برای موم در صنعت ساخت لوازم آرایشی وجود ندارد.

موم زنبور عسل نه تنها ظاهر و غلظت كرم ها و لوسيون‌ ها را بهبود مي ‌بخشد، بلكه همچنين تركيب ترجيحي براي ماتيك ‌ها مي‌باشد؛ چرا که به براقي، غلظت و تثبيت رنگ كمك مي‌كند.

دلایل استفاده از موم در ساخت لوازم آرایشی:

–         به راحتی در امولسیون های آب در روغن و روغن در آب شرکت می‌کند.

–        یک نرم کننده آلی و مکمل مرطوب کننده‌ها است.

–         فعالیت حفاظتی از نوع غیرجذبی برای پوست دارد.

–         عمل پاک ‌کننده‌ها را تقویت می‌کند.

–         عمل حفاظتی مواد ضد آفتاب را افزایش می‌دهد.

–         خاصیت ارتجاعی و لاستیکی آن بازده محصول را از طریق ایجاد لایه‌های نازک بهبود بخشیده و امکان عملکرد بیشتری را روی سطوح پوست و لب مهیا می‌نماید.

–         واکنشهای آلرژیک را تحریک نمی‌نماید.

–         با بسیاری از ترکیبات مواد آرایشی سازگار و هماهنگ می‌باشد.

–         حتی مقادیر کم آن نیز اثرات فوق را نشان می‌دهد.

قیمت موم پرک

از آنجایی که قیمت موم عسل نیز بالا نبوده و معقول است فرآورده ها و انواع اشکال آن نیز قیمت مناسبی دارند و از مهمترین دلایل خرید موم پرک قیمت آن است.

زیرا قیمت بیزواکس یا همان قیمت موم پرک نسبت به کاربرد بیزواکس ناچیز بوده و خرید اینترنتی بیزواکس گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در صنایع مختلف خصوصا لوازم آرایشی است.

خرید موم زنبورعسل از این جهت در ساخت لوازم آرایشی بصرفه است که قیمت محصول پایانی نیز بالا نخواهد بود و اکثر بانوان قدرت خرید آن را خواهند داشت.

قیمت موم بیزواکس

خرید موم پرک بیزواکس از طریق دکمه زیر از سایت صنایع غذایی رودین: