کرم بیزواکس | کرم موم عسل

کرم بیزواکس | کرم موم عسل

کرم بیزواکس | کرم موم عسل

برای تولید بیزواکس ،ابتدا زنبورهای عسل و ۸ غده تولید کننده موم آنها، آن هم در سنین خاصی، پس از مصرف عسل یا شربت قند شروع به بافتن و تولید موم عسل می کنند.

بعد از گذشتن یک فصل کامل زنبورداری، زنبوردارها اقدام به تخلیه کندوها از عسل و موم مازاد نیاز و مازاد مصرف کلنی ها می کنند که در این مرحله موم اولیه مورد نیاز جهت تولید بیزواکس آماده می شود.

که این موم ها بعد از گذراندن چندین مرجله ذوب و تصفیه کردن آن هم بکمک دستگاه ها و روش های خاصی، کاملا تصفیه شده و بعبارتی به حد و گرید بهداشتی و غذایی می رسند که به اصطلاح به این موم ها بیزواکس می گوییم.

با مراجعه به سایت صنایع غذایی رودین از قیمت کرم موم عسل مطلع شوید.

ادامه ویدئوها در گالری ویدئو

خواص کرم بیزواکس یا کرم موم عسل

موم بیزواکس به دلیل ویژگی هایی که دارد خواص متعددی در صنایع بهداشتی و دارویی و صنعتی دارد که از جمله خواص بیزواکس می توان به افزایش ظرفیت نگهداری آب در پماد ها و کرم ها اشاره کرد.

کرم بیزواکس به عنوان یک مرطوب کننده و ترمیم کننده پوستی شناخته می شود و خواص و کاربردهای اعجاب انگیزی برای پوست دارد و می تواند آن را به خوبی احیا کند.

کرم موم عسل به دلیل آنتی اکسیدانی بودن و غنی از ویتامین آبرسان A می تواند برای پوست های خشک و خشن مفید باشد و رطوبت کافی را به آن رسانده و پوست را به درستی تغذیه کند.

فروش موم عسل و فروش کرم موم در سایت رودین انجام شده و برای اطلاع از قیمت کرم موم از طریق دکمه زیر اقدام کنید.

کرم موم زنبورعسل
کرم موم عسل

قیمت کرم موم عسل

قیمت کرم موم نسبت به دیگر کرم های موجود در بازار که ارگانیک و طبیعی هم نیستند پایین تر بوده و پوست خشک و آسیب دیده شما را عمیقا آبرسانی میکند.

کرم موم عسل مستقیما از موم عسل ساخته شده و هیچگونه مواد افزودنی شیمیایی ندارد و میتوان گفت که قیمت کرم موم نسبت به خواص بالایی که دارد بسیار مقرون به صرفه و مناسب است و شما با خرید کرم بیزواکس می توانید شادابی و طراوت را به پوست خود هدیه دهید.

جهت اطلاع از قیمت کرم موم عسل یا همان کرم بیزواکس به سایت فروشگاه رودین مراجعه کنید و می توانید کرم موم عسل را با دیگر محصولات مرطوب کننده پوست مقایسه نموده و کرم بیزواکس را تهیه نمایید تا خواص بی نظیر آن را بر روی پوست خود ببینید.

خرید کرم بیزواکس از سایت فروشگاهی رودین: