درباره ما

درباره ما

در عصر حاضر انتخاب مناسب اقلام سبد مواد غذایی، از مهمترین دغدغه های هر خانوار محسوب می شود.
از طرفی وجود مشکلات فراوان در این حوزه و همچنین عرضه محصولات متنوع با برندهای مختلف، خانواده ها را در تامین و تهیه این قبیل از نیازهای خود مردد نموده است.

لذا در راستای کمک به افراد جامعه در خصوص انتخاب بهینه و شایسته این اقلام و همچنین در جهت ارتقای کیفیت تولیدات این حوزه، تعدادی از اعضای هیئت مدیره فعلی شرکت به همت آقای ذاکری در سال ۱۳۹۲ برآن شدند تا به پشتوانه تجربیات چندین ساله خود در حوزه های مواد غذایی و بازرگانی فرآورده های زنبورعسل و با استفاده از پتانسیل های خود در استان های اردبیل، اصفهان و …، مجموعه صنایع غذایی رودین را با بهره گیری از الطاف الهی راه اندازی نمایند.

4 هیئت مدیره

همواره در جستجوی بهترین ها برای شما

11 کارکنان ما

تیم همیشه پاسخگو به شما

24/7 پشتیبانی

نیاز به راهنمایی دارید؟ از ما بپرسید

100%

تصمین کیفیت

تاریخچه فعالیت

مجموعه صنایع غذایی رودین از اسفند ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز کرد و از آن پس هر سال با تکیه بر نوآوری و ایجاد ساختارهای استاندارد شرکتی و اقتصادی بیش از پیش پیشرفت نمود.
به طوری که از دومین سال فعالیت خود با بزرگترین شرکت های صنایع لبنی ایران، رستوران های زنجیره ای و کافی شاپ های سراسر کشور قرار داد همکاری بست تا تامین بخشی از مواد اولیه آنها را بعنوان یک برند قابل اعتماد در این زمینه، بعهده داشته باشد.

همچنین این شرکت با آنالیز تک به تک انتظارات و درخواست های مشتریان و تمرکز بر بازار هدف تولیدات و محصولات خود، در سال ۱۳۹۴ مجوز تاسیس واحد بسته بندی خود را با ظرفیت سالانه ۱۲۵ تن اخذ نمود تا به صورت مویرگی به این شاخه از اقتصاد وارد شود.

از سال ۱۳۹۵ سیاست توسعه صادراتی محصولات، در راس تصمیمات مدیران ارشد شرکت قرار گرفت تا همزمان با حفظ و افزایش توان داخلی، ساختارهای اولیه در این زمینه نیز در جهت نیل به چشم اندازهای کلان مجموعه ایجاد گردد.

امروز نیز شرکت صنایع غذایی رودین بر این عهد خود پایدار می باشد که علاوه بر حفظ برند قدرتمند و معتبر خود در این حوزه، سبد غذایی مردم را روزبه روز پر ارزش تر و با کیفیت تر نماید.

اهداف و چشم انداز ها

۱- تبدیل شدن به یک برند جهانی معتبر در حوزه مواد غذایی

۲- ارتقاء سطح کمی و کیفی محصولات و افزایش تنوع آنها

۳- تولید پایدار و تحویل مستمر محصولات با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

۴- ایجاد و بهبود فرهنگ مصرف مواد غذایی مفید و پرارزش چون عسل ناب ایرانی در خانواده ها

0%
0%
0%
0%