بره موم عسل
خانه / موم ورقه ای / پرفروش ترین انواع موم ورقه ای عسل

پرفروش ترین انواع موم ورقه ای عسل

انواع موم ورقه ای عسل را می توان با شرایط توافقی بین طرفین خرید و فروش کرد.

انواع ورقه ای موم عسل

انواع ورقه ای موم عسل را دیده اید؟ این نوع از موم ها در کندو ها هم کاربرد دارند.
زنبور های عسل، حشراتی اجتماعی بوده و دوست دارند در کندو با هم در ارتباط باشند، برخی زنبورداران کم تجربه سعی می کنند که ورقه های موم را برای افزایش عسل داخل کندو قرار دهند و اگر در جایگذاری آن در جای مناسب تجربه نداشته باشند، ممکن است مانع از ارتباط زنبور های عسل با هم شوند.

خرید و فروش موم ورقه ای برای زنبوردارانی که ملکه هایی با تخم ریزی بالا دارند مفید می باشد تا میزان بهره بردای از هر کندو را افزایش دهند.

نمایندگی های فروش موم عسل

موم عسل امروزه در بازار ایران از سوی نمایندگی هایی ارائه می شود که خود یا تولید کننده بوده و یا با تولیدی های اصلی در ارتباط خواهند بود. همانطور که می دانید موم عسل به صورت طبیعی و ارگانیک بیشتر مورد توجه است. این تولیدات باید در مجموعه هایی تولید شوند که خود کندوهای تخصصی داشته و در آنها زنبورهای مختلفی فعالیت دارند.

موم عسل هر چقدر در محیط های طبیعی و با شرایط بهتر تولید شود، استانداردهای لازم را در خود داشته و می توان از ساختار خوب آن بهره گرفت. این تولیدات را می توان از مراکزی خریداری نمود که در ایران به صورت اینترنتی و بی واسطه فعالیت می کنند.

موم عسل به روش های مختلف راهی بازار شده که می توان با توجه به ساختار و نوع کیفیت آنها را مورد استفاده قرار داد.

قیمت عمده موم عسل

خرید و فروش موم عسل در بازار طبیعتا براساس قیمت صورت می گیرد. به این ترتیب خریداران بیشترین تلاش خود را در این راستا داشته تا از عرضه کننده های مختلف کمک گرفته و قیمت محصول را از آنها بدست آورند.

مسلما خرید عمده موم عسل با در نظر گرفتن قیمت مناسب از مهمترین اقداماتی ست که صورت می گیرد. این موم ها که از مهمترین فرآورده های حوزه زنبورداری بشمار می آیند، در حال حاضر به منظور استفاده های مختلف خریداری می شوند.

در حال کلی از موم عسل هم برای مصارف خوراکی و هم در صنایع تبدیلی استفاده می شود. در این صورت تقاضاهایی که از سوی خریداران عمده داخلی و خارجی دیده شده متفاوت است.

انواع موم ورقه ای عسل

موم عسل وقتی برای مصارف خوراکی در نظر گرفته می شود، به شکلی خاص و مطلوب راهی بازار خواهد شد. به این ترتیب خریداران می توانند راحت تر آن را خریداری نموده و استفاده کنند.

موم ورقه ای عسل که توسط دستگاه های تخصصی تولید و به بازار عرضه می شوند، برای استفاده از سوی خریداران مورد توجه خواهند بود.

هر چقدر موم عرضه شده در بازار طبیعی تر باشد، می توان استقبال بیشتری از سوی خریداران مختلف را شاهد بود.

این افراد موم را براساس مزیت های زیر سنجیده و خریداری می کنند:

  • رنگ طبیعی
  • طعم طبیعی
  • برداشت شده از کندوهای معتبر
  • وزن موم عسل
  • قیمت عمده
  • میزان سفارش

توصیه با مراکز عرضه کننده های مختلف ارتباط گرفته و از آنها قیمت روز محصولاتشان را براساس کیفیت و مزیت های موجود بدست آورد.

 

موم عسل فروش عمده

امروزه شرکت هایی که فروش موم عسل را در داخل و خارج از کشور دنبال می کنند، حجم زیاد و عمده را مورد توجه قرار داده و براساس آن فروش خود را رقم می زنند.

هر چقدر کیفیت موم عسل بالاتر باشد، طبیعتا تقاضا برای خرید آن بیشتر خواهد شد. در این صورت کیفیت یکی از شاخصه های رقابتی بوده که شرکت های مختلف آن را مد نظر قرار داده و تولیدات خود را براساس آن ارائه می دهند.

لذا هر چقدر شرکت های ایرانی توجه بیشتری به مزیت های موجود در تولیدات خود داشته باشند، در فروش آنها اقدام بهتری داشته و تولیدات خود را در اختیار مشتریان عمده داخلی و خارجی قرار می دهند.

موم عسل
موم عسل فروش

خریداران بهترین موم عسل

اغلب خریداران موم عسل نیز مرغوبیت و طبیعی بودن را از موضوعات مهم مد نظر قرار داده اند.

به این ترتیب است که به شرکت های توزیع کننده معتبر در ایران مراجعه نموده و سفارشات خود را به آنها مشخص می کنند.

ارتباط گرفتن با شرکت های معتبر و شناخته شده که انواع موم عسل را در ایران توزیع نموده و آن را در اختیار مصرف کننده های مختلف قرار می دهند، اهمیت زیادی داشته و می توان با کیفیت ترین نوع موم عسل را از آنها خریداری نمود.

در ایران شرکت هایی فعالیت داشته که انواع موم عسل و دیگر فرآورده های حوزه زنبورداری را بی واسطه و به صورت طبیعی عرضه می دارند. این مراکز را می توان بهترین شرکت ها در راستای خرید دانست.
بهترین موم ورقه ای استاندارد
موم عسل فروش

صادرات موم عسل ورقه ای

صادرات موم عسل به دیگر کشورها نیز یکی از مسائلی ست که می تواند تولید کننده ها را با سود آوری خوبی همراه کند. زیرا در سراسر دنیا کشورهایی را می توان دید که انواع موم عسل را برای مصارف مختلف انتخاب نموده و آنها را با بهترین کیفیت خریداری خواهند کرد.

همانطور که اشاره شد موم عسل ورقه ای ایران استانداردهای لازم را در خود داشته و این مسئله سبب شده بتوان صادرات آن را نیز به راحتی دنبال نمود.

به این ترتیب بازاریابی برای فروش انواع موم عسل ورقه ای در کشورهای مختلف اهمیت داشته و می توان سود آوری خوبی از آن داشت.

فروش موم عسل ارگانیک

با توجه به رقابت شدیدی که در بازار جهانی میان عرضه کننده های موم عسل وجود دارد، همواره محصولات ارگانیک و طبیعی از استقبال بیشتری برخوردار خواهند بود.

به این ترتیب مراکزی که فروش عمده موم عسل را در بازار جهانی دنبال می کنند، هم قیمت را مناسب اعلام داشته و هم محصولی را ارائه می دهند که رقبای کمی داشته باشند. در این صورت سود آوری از این حوزه بهتر بوده و می توان میزان تولید را نیز افزایش داد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: Roodinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش موم ورقه ای

صادرات برگه موم طبیعی

برگه های موم طبیعی را می توان در حجم بالا تولید کرده و در حوزه …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام