اخبار

در ابتدای شروع مقاله جهت آشنایی با موم قالبی ویدئوی زیر را مشاهده نمایید:

مشخصات موم عسل طبیعی

ماده‌ ای جامد است و ‌شکل و طعم خاصی ندارد، بوی عسل می دهد وقتی در بین انگشتان دست فشار داده می شود نرم بوده و حالت پلاستیکی دارد.

ولی وقتی در هوای سرد باشد خشک و شکننده است در آب به هیچ وجه حل نمی شود ولی در الکل اگر سرد باشد، کمی حل می شود. اما اگر در بنزین، کلروفرم، روغن‌های ثابت یا تبخیر شونده قرار دهیم کاملا حل می گردد.

رنگ این ماده که تازه از غدد زنبور کارگر ترشح شده به رنگ سفید یا روشن می‌باشد. گاهی لکه‌ها و رگه‌های زرد رنگ در آن نیز دیده می‌شود که مربوط به رنگ مایه‌های گرده گل می باشد.

عکس عسل طبیعی با موم را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

فروش موم طبیعی

خرید و فروش موم عسل

در زمانی که موم را خریداری می کنید، به کیفیت آن، که بسیار مهم است توجه ویژه ای کنید؛ چرا که در قیمت آن بسیار تأثیر گزار است. متأسفانه این روزها مواد افزودنی در موم بسیار اضافه می کنند و عرضه این ماده صنعتی بجای طبیعی رونق فراوان گرفته است.

از موم طبیعی عسل انواع مختلفی موم ساخته می شود، مانند موم قالبی، موم بیزواکس، موم ورقه ای و کرم موم .

قیمت طبیعی این محصول، با توجه به سفارشات عمده و خرده نیز می تواند متغیر باشد که حقیقتا قیمت عمده بسیار پایین تر از تکی می باشد. همچنین قیمت مومی که حالت ورقه ای دارد، نسبت به کلوخ یا حالت تخته ای، کمی بیشتر است.

امروزه مراکز معتبری که محصولات زنبور را به فروش می رسانند، فروش ویژه و با قیمت مناسب صورت گرفته است. عسل سبلان به علت تنوع پوشش گیاهی و گل هایی مثل آویشن، گون و بابونه موجود در دامنه این کوه ها، از ویژگی‌های خاصی برخوردار است.

با توجه به قابلیت‌هایی که استان اردبیل در تولید عسل خالص سبلان دارد. این منطقه به عنوان قطب عسل‌ در ایران معرفی شده است.

با خرید این نوع موم، محصولی از زنبورداران اردبیل و کوهستان های سبلان تقدیم شما عزیزان می شود. جهت خرید این محصول با ما در ارتباط باشید.

بهترین موم عسل گیاهی

نمایندگی عرضه بهترین موم زنبورعسل

بهترین موم زنبورعسل را امروزه نمایندگی های زیادی در بازار عرضه می دارند. این مراکز با معرفی مزیت های مشخص می توانند تولیدات خوبی را در بازار به فروش رسانده و با مشتریان خود همکاری کنند.

به طور حتم بسیاری از افراد انواع محصولات حوزه زنبورداری را شناخته و برای مصرف انتخاب و استفاده می کنند. زیرا این حوزه تولیدات زیادی داشته و بهره گیری از آنها برای افراد مختلف مهم است.

بخصوص اگر به صورت کاملا ارگانیک و طبیعی تولید شده باشند، می توان استانداردهای لازم و کیفیت عالی را در انها شاهد بود.

موم یکی از بهترین محصولات زنبورعسل بوده که امروزه در اغلب شرکت هایی ایرانی تولید و راهی بازار می شود. این شرکت ها با هدف تولید بهترین محصولات فعالیت داشته و طبیعتا بستری خوب را برای این منظور فراهم می کنند.

بهترین موم عسل

بهترین موم زنبورعسل

بهترین موم زنبورعسل که در ایران تولید می شود، از نظر ارگانیک بودن در وضعیت خوبی قرار دارد. زیرا در راستای تولید آن داخلی صورت نگرفته و افرادی که این محصول را تهیه می کنند از کیفیت آن راضی هستند.

موم زنبورعسل را می توان همراه با عسل میل کرده و از خواص موجود در آن بهره گرفت. زیرا این تولیدات بسیار ارگانیک و سالم می باشند.

خرید انواع موم عسل

سفارش خرید انواع موم قالبی

مجموعه هایی که به صورت مداوم نیازمند بهره گیری از انواع موم قالبی بوده، تلاش خود را در زمینه خرید بهترین تولیدات بکار می گیرند. این شرکت ها سفارشات خود را به صورت مشخص اعلام داشته و با مشتریان عمده همکاری خواهند کرد.

انواع موم قالبی ارائه شده در بازار که تولید داخل بوده و شرکت های مختلف آنها را تولید می کنند، در حال حاضر از استانداردهای لازم برخوردار بوده و فروش خوبی در بازار داخلی و خارجی دارد.

کاربرد موم قالبی عسل

تولید موم عسل قالبی

شرکت های تولید کننده موم عسل قالبی با در نظر گرفتن نوع نیاز مشتریان خود اقدام کرده و محصولاتی را ارائه می دهند که به راحتی قابلیت استفاده دارند.

از این رو برای ارائه انواع موم عسل و تولید موم عسل قالبی به موضوعات زیر دقت دارند:

  • کیفیت
  • ماندگاری
  • طعم خوب
  • سالم بودن
  • طبیعی بودن

لذا وقتی محصولات خود را با کیفیت لازم و مشخص راهی بازار می کنند، مصرف کننده ها می توانند از این تولیدات بیشترین استفاده را برده و از خرید آنها استقبال خواهند کرد.

تولید کننده موم عسل قالبی نیز موظف است که بهترین و بالاترین درجه خلوص موم قالبی را در اختیار شما بگذارد.

خرید موم قالبی رودین از طریق دکمه زیر:

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید