بره موم عسل
خانه / عصاره بره موم / مرکز فروش انواع عصاره بره موم

مرکز فروش انواع عصاره بره موم

بهترین بره موم ایران

آیا می دانید که مصرف انواع عصاره بره موم، خواص بیشتری را نسبت به مصرف بره موم خام داشته است؟ کدام مراکز فروش در زمینه بره موم خالص را در کشور می شناسید؟
اگر حتی برای یکبار هم که شده، به فروشگاه های معتبر عسل طبیعی در کشور رفته باشید، حتما نام بره موم، گرده گل و ژل رویال به گوشتان خورده است و شاید هیچ اطلاعاتی از خواص و چگونگی تولید آنها نداشته اید.
باید گفت که از زنبورعسل، این موجود ارزشمند آفرینش الهی، تنها عسل طبیعی به عنوان فرآورده ای پرخاصیت، شناخته نشده و بره موم، گرده گل و ژل رویال هم از دیگر فرآورده های مفید زنبورعسل نام داشته اند که امروزه نقش فزاینده ی دارویی و درمانی را برای انسان های جامعه، ایفا نموده اند.
گفتنی است که بره موم، ماده ی چسبناک موجود در کندو عسل و تولید شده توسط زنبورهای کارگر از صمغ و رزین درختان و گیاهان می باشد که علاوه بر دارا بودن خواص ضدباکتریایی و ضدآلودگی آن که به عنوان صدعفونی کننده در کندو عسل اهمیتی بالا داشته، امروزه مصرف آن برای انسان ها هم از خواص مفید دارویی و درمانی برخوردار بوده است.
اما با توجه به آنکه بره موم خام و برداشت شده از کندو عسل توسط روش هایی چون استفاده از تله بره موم، دارای موادی سخت هضم برای انسان ها بوده، امروزه انواع پودر و عصاره آن به بازار عرضه گردیده است.

فروشگاه بره موم

انواع عصاره بره موم

بله امروزه زنبورداران با استفاده از تله هایی سوراخ دار بر روی کندو عسل، انواع بره موم خالص را از کندو عسل جمع آوری نموده و به جهت عرضه به بازار مصرفی برای انسان ها، با استفاده از حلال های گوناگون، انواع عصاره بره موم را به بازار عرضه کرده اند:

 1. عصاره آبی بره موم.
 2. عصاره الکلی بره موم.
 3. عصاره روغنی بره موم.

این عصاره ها، از مواد موثره ی فعال بیشتری برخوردار بوده و برای مصرف انسان ها هیچگونه مشکل و عواضی را به وجود نخواهند آورد و خب نسبت به بره موم خام، قابل هضم تر نیز می باشند.
گفتنی است که ترکیباتی ضدباکتریایی و آنتی اکسیدانی موجود در بره موم، مصرف این ماده را به عنوان یک داروی گیاهی برای انسان ها از خواص مفیدی برخوردا نموده است، البته به شرط آنکه کاملا خالص و اصل تهیه شده باشد.

مصرف انواع عصاره های بره موم، می تواند خواص درمانی ذیل را داشته باشد:

 • ضدسرطان به خصوص سرطان های گوارشی.
 • درمان مشکلات گوارشی.
 • کاهش کلسترل و فشار خون.
 • درمان آفت دهان و جلوگیری از پوسیدگی دندان ها.

برای آنکه انواع بهترین و خالص ترین عصاره ی بره موم را با نازلترین قیمت موجود در بازار خریداری کنید، می توانید با کارشناسان و مشاورین فروش مراکز معتبر محصولات زنبورعسل ایرانی، ارتباط مستقیم داشته باشید.

انواع بره موم ارزان

خواص بره موم در طب سنتی

یکی از مهمترین دلایلی که بره موم در طب سنتی محبوبیت یافته و از گذشته های دور مورد توجه بوده، نداشتن عوارض سوء برای انسان است. به طوری که می توان برای درمان بیماری های کودکان نیز از بره موم بهره گرفته و تاثیرات مطلوب آن را شاهد بود.

در طب اسلامی نیز توجه ویژه به بهره گیری از بره موم شده که نشان دهنده تایید آن از سوی بزرگان است.

این محصول که به صورت کاملا طبیعی توسط زنبورها تولید شده، دارای خواص زیادی در خود بوده که به برخی از آنها اشاره می شود:

 • رفع زخم معده
 • درمان ورم گوش
 • از بین بردن زکام
 • رفع برفک دهان
 • درمان زخم های سطحی
 • بهتر شدن التهابات دستگاه گوارش

این موارد و ده ها موارد دیگر که امروزه از بره موم برای رفع آنها استفاده می شود، سبب محبوبیت این محصول شده اشت.

تاثیر بره موم بر روماتیسم

از گذشته های دور به منظور درمان ورم و درد مفاصل که امروزه به آن روماتیسم گفته می شود، از بره موم طبیعی استفاده شده است. از آنجا که در حال حاضر طب نوین هنوز درمانی قطعی برای روماتیسم ندارد، بسیاری از افراد درمان آن را در بره موم دانسته و به مصرف آن تاکید خواهند داشت.

به همین دلیل امروزه از بره موم در درمان روماتیسم بیشترین استفاده شده و حتی پزشکان امروزی نیز آن را به صورت ویژه مورد توجه قرار می دهند. لذا یکی از مهمترین بیمارهایی که امروزه به کمک بره موم کنترل می شود، روماتیسم بشمار می آید.

تولید بره موم در ایران

با مورد توجه قرار گرفتن بره موم از سوی مصرف کننده های داخلی و بهره گیری از آن برای رفع مشکلات مختلف، میزان تقاضای خرید این محصول در بازار افزایش یافته است. همین مسئله به زنبورداری های ایرانی انگیزه داده تا تولید انواع بره موم طبیعی و اصل را در برنامه خود قرار دهند.

این شرکت ها با فراهم آوردن شرایط خوب در تولید انواع بره موم، مجموعه های تخصصی راه اندازی نموده و این محصول را به صورت حرفه ای و با ساختاری ویژه ای ارائه می دهند.

از این رو می توان شاهد عرضه انواع بره موم به صورت فله ای و بسته بندی شده در شرکت های ایران بوده و آنها را با قیمت روز از نمایندگی های فروش تخصصی خریداری نمود.

بره موم خوراکی درجه یک

فروشگاه بره موم اصل

معمولا برای خرید انواع بره موم اصل به فروشگاه های تخصصی مراجعه می شود که در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت دارند.

این مراکز با اعلام قیمت روز انواع بره موم و مشتقات آن در بازار داخلی، همکاری ویژه ای با مشتریان خود داشته و آنها را تامین نیاز می کنند. بره موم هر چقدر اصل و درجه یک باشد، از سوی مصرف کننده ها راحت تر تهیه شده و می توان انتظار تاثیر گذاری بیشتری را از آن داشت.

فروشگاه های تخصصی عرضه بره موم امروزه در شهرهای بزرگ کشور عملکرد خوبی داشته و بهترین ها را ارائه می دهند. از مهمترین این شهرها عبارتند از:

 • تهران
 • مشهد
 • اصفهان
 • تبریز
 • شیراز
 • اراک

خرید انواع عصاره بره موم

یکی از فرآورده های محبوب بره موم که امروزه مد نظر افراد زیادی بوده و از آن برای مصارف مختلف بهره می گیرند، عصاره بره موم است. این عصاره را شرکت های تخصصی و حرفه ای راهی بازار سراسر کشور کرده به منظور تاثیر گذاری مطلوب آنها را به مراکز فروش مختلف ارائه می دهند.

عصاره بره موم در ایران با استانداردهای لازم تولید شده و این مسئله تاثیر گذاری آن را بر روی مصرف کننده ها افزایش چشمگیری داده است.

پودر بره موم صادراتی

فروش اینترنتی عصاره بره موم

در راستای عرضه هر چه بهتر عصاره بره موم در بازار ایران، امروزه فروش اینترنتی به کمک شرکت ها آمده و توانسته اند به این ترتیب تولیدات خود را بهتر در بازار عرضه دارند.

این مراکز تخصصی می توانند انواع عصاره بره موم را با قیمت روز در سراسر ایران عرضه داشته و نرخ روز آنها را نیز بدون واسطه اعلام دارند. این شرکت ها همیشه در راستای فروش انواع بره موم و عصاره آن اقدام بهتری کرده و می توانند سفارش خوبی را از مشتریان خود دریافت کنند.

مرکز فروش بره موم در اصفهان

از شهرهای خوب ایران که در ان می توان مصرف کننده های زیادی را برای انواع بره موم دید، اصفهان است. در این شهر توجه به تولیدات طبیعی و ارگانیک از سوی افراد مختلف زیاد بوده و شهروندان آن تاثیر تولیدات طبیعی را به خوبی مد نظر قرار می دهند.

از این رو مراکز فروش بره موم به صورت حرفه ای در سایت های اینترنتی فعالیت داشته و انواع بره موم طبیعی و اصل را با قیمت روز در این شهر ارائه می دهند.

این مسئله را خریداران عمده بره موم بیشتر مورد توجه قرار داده و سعی در تهیه محصول مد نظر خود از این طریق دارند.

80

شرکت بره موم افروزان

یکی از برندهای بسیار خوب ایرانی بره موم که می توان کیفیت عالی و تاثیر گذاری خوب را در ان شاهد بود، محصول شرکت افروزان است.

این شرکت به صورت کاملا حرفه ای و با بهره گیری از دانش روز انواع بره موم را تولید و در بسته بندی های استاندارد راهی بازار می کنند.

شرکت افروزان با ارائه بهترین بره موم طبیعی و اعلام قیمت آن در بازار داخلی و خارجی فروش خوبی را رقم زده و توانسته مشتریان عمده خود را به راحتی تامین نیاز کند.

نمایندگی بهترین بره موم رودین

رودین از دیگر شرکت هایی ست که در راستای توزیع انواع بره موم و فراورده های زنبورعسل عملکرد خوبی داشته و تولیدات با کیفیت و ارزان قیمت را ارائه می دهد.

بره موم رودین را می توانید در شهرهای مختلف کشور با قیمت مناسب و به صورت تضمین شده از کارشناسان فروش ما خریداری کنید.

صادرات بره موم رودین

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

77

قیمت خرید اینترنتی عصاره بره موم

چرا زنبورداران عصاره بره موم را به بازار عرضه می دارند؟ آیا امکان آن وجود …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام