بره موم عسل
خانه / دسته‌بندی نشده / فواید بره موم و قیمت آن

فواید بره موم و قیمت آن

چگونه می توان از فواید و کاربردهای مصرف بره موم آگاهی پیدا کرد؟ آیا می دانید که امروزه قیمت آن در بازار چه نرخی داشته و کدام مراکز فروش در این زمینه، معتبر بوده اند؟
بره موم هم ماده ای بسیار ارزشمند در کندو عسل لقب داشته و زنبورهای کارگر توانسته اند این ماده ی صمغی و تیره رنگ را، از رزین و شیره گیاهان و درختان تولید کرده باشند که نقش مفیدی را در کندو عسل و همچنین برای درمان بسیاری از بیماری ها داشته است.
شایان ذکر که بره موم با خواص ضدباکتریایی و ضدآلودگی خود، به عنوان یک عامل ضدعفونی کنندگی و جلوگیری از شیوع انواع آفت ها و بیماری ها و ترمیم شکستگی های موجود در کندو عسل، نقش فزاینده ای را داشته و امروزه توسط زنبورداران با استفاده از روش های صنعتی و با تله هایی سوراخ دار بر روی کندو، جمع آوری گردیده است.
حال آیا می دانید که امروزه از بره موم، خواص درمانی به خصوص خواص ضدسرطانی مفیدی بدست آمده که سبب شده تا از این ماده، فرآوره هایی هم در بازار موجود باشد؟

بره موم یک دارویی گیاهی

بله بره موم خب ماده ای دارای خواصی چون ضدآلودگی و آنتی اکسیدانی بوده و اگر از آن پودر و عصاره تهیه گردد، می تواند ماده موثره ی بیشتری را نیز داشته باشد که توانسته مصرف آن را برای انسان ها، از خواص مفید درمانی برخوردار نماید.
گفتنی است که امروزه از بره موم، خواص ضدسرطانی بسیاری بدست آمده و با توجه به اینکه دارای ترکیباتی آنتی اکسیدانی بوده، توانسته در جلوگیری از تشکیل رادیکال های آزاد موثر باشد و در درمان انواع سرطان ها، ماده ای مفید تلقی گردد.
شایان ذکر که امروزه از بره موم، فرآوره هایی چون کپسول بره موم و کرم بره موم هم تولید گردیده و می تواند اثرات مثبت دارویی و درمانی را هم برای انسان ها داشته باشد.
مصرف کپسول بره موم، می تواند دارای خواصی چون درمان بیماری های گوارشی، آفت دهان، جلوگیری از ریزش مو و مصرف کرم بره موم، می تواند اثرات مثبت درمانی را برای مشکلات و التهابات پوستی، داشته باشد.
شما می توانید انواع بره موم خالص و اصل را با قیمت بسیار مناسبی، از مراکز فروش معتبر در کشور، خریداری کنید و جهت آگاهی از قیمت این ماده در بازار نیز با مشاورین این مراکز خرید، ارتباط مستقیم داشته باشید.
منبع: بازار عسل ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت بره موم زنبور عسل

خرید فروش موم سیاه

خرید فروش موم سیاه که از جمله محصولات طبیعی زنبورعسل می باشد و دارای خواص …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام