بره موم عسل
خانه / عصاره بره موم / فروش مستقیم انواع عصاره بره موم

فروش مستقیم انواع عصاره بره موم

انواع عصاره بره موم را چگونه تولید می کنند؟ آیا می دانید که کدام مراکز فروش محصولات زنبورعسل، انواع عصاره بره موم را به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای عرضه نموده اند؟
بره موم را می توان از جمله دیگر فرآورده های ناب زنبورعسل ایرانی دانست که این نژاد از زنبورهای معمولی، عمدتا از تولید میزان زیادی بره موم در کندو زنبورعسل، مشهور بوده است.
بره موم که ترکیباتی چون صمغ و رزین درختان، گرده و موم را به همراه داشته، ماده ای چسبناک و تیره رنگ می باشد که به عنوان یک عامل اصلی، نقشی فزاینده در ضدعفونی نمودن کندوهای عسل را داشته است و تمامی خواص ضدباکتریایی و آنتی اکسیدانی را به همراه دارد.
اما با توجه به این خواص بره موم و به ویژه خاصیت آنتی اکسیدان بودن آن، می توان گفت که مصرف این ماده می تواند خواص درمانی زیادی را نیز حتی برای انسان ها داشته باشد و در صنعت پزشکی مورد کاربرد قرار بگیرد.
با توجه به اینکه ترکیبات خود بره موم، از هضم و دفع سخت تری برخوردار بوده، زنبورداران انواع عصاره های بره موم را تولید و روانه بازارهای فروش نموده اند؛ چرا که از ماده موثره ی بیشتری برخوردار بوده است.

عصاره بره موم

عرضه عصاره بره موم

امروزه زنبوردارن با جمع آوری بره موم به روش های صنعتی و استفاده از تله هایی، از آن عصاره هایی بدست آورده اند که می توانند در موارد گوناگونی در صنعت مورد استفاده قرار بگیرند. از جمله انواع عصاره های بره موم، می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • عصاره الکلی بره موم.
  • عصاره آبی بره موم.
  • عصاره روغنی بره موم.

باید گفت که مقصود از هر عصاره نام برده شده، حلالی بوده که بره موم خالص را در آن قرار داده تا پس از مدتی تبدیل به عصاره ای تازه با مواد موثره ی بیشتری گردد.
شایان ذکر است که در حال حاضر از عصاره روغنی بره موم که حلال هایی چون روغن زیتون و روغن بادام داشته، در تولید فرآوره ای مهم از بره موم، یعنی کرم بره موم بهره برده اند که خواص منحصربفردی را در درمان مشکلات پوستی داشته باشد.
با توجه به واردات انواع بره موم های با ناخالصی های فراوان که عمدتا از کشور چین وارد گردیده، توصیه می گردد تا بره موم خالص و تازه را از مراکز تولیدی معتبر و عرضه کنندگان شناخته شده آن، خریداری کنید.
امروزه با فروش مستقیم و بدون هیچ واسطه ای از تمامی محصولات زنبورعسل به خصوص بره موم، می توانید قیمت مناسبی را بابت خرید این محصولات، پرداخت نمایید.
منبع: بازار عسل ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

عصاره بره موم

مرکز فروش انواع عصاره بره موم

 بهترین بره موم ایران آیا می دانید که مصرف انواع عصاره بره موم، خواص بیشتری …

پاسخی بگذارید

اینستاگرام تلگرام