بره موم عسل
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش بره موم اصل و فواید آن

فروش بره موم اصل و فواید آن

آیا می دانید که بره موم اصل را از کدام مرکز فروش می توانید تهیه کنید؟ بره موم در کندو عسل چه نقشی داشته و چه فوایدی را برای مصرف آن، برشمرده اند؟
بره موم نوعی موم در کندو عسل بوده که توسط زنبورهای کارگر از شیره و رزین درختان تولید گردیده تا در کندو عسل دو نقش مهم را ایفا نموده باشد:

  1. بره موم دارای خواص ضدآلودگی، ضدانگل، ضدباکتریایی و آنتی اکسیدانی بوده که وجود آن در کندو عسل می تواند مانع از شیوع بیماری ها و آفت ها، به داخل کندو گردد و کندو عسل را ضدعفونی کند.
  2. بره موم ماده ای چسبناک و تیره رنگ می باشد که عمدتا در دیواره ها و جداره های کندو عسل وجود داشته و می تواند در تنگ نمون دریچه پرواز در فصل زمستان و حتی ترمیم کندو نیز، نقش فزاینده ای را دارا باشد.

گفتنی است که امروزه زنبورداران با بهره گیری از تله هایی سوراخ دار، توانسته اند با روش صنعتی، بره موم را جمع آوری کرده و برای مصرف انسان ها و تولید فرآوره هایی چون کرم بره موم و قرص بره موم، روانه بازارهای فروش نموده اند.

بره موم اصل

فواید مصرف بره موم اصل

بره موم امروزه در فروشگاه های معتبر فروش انواع محصولات زنبورعسل، در اشکال گوناگونی چون عصاره بره موم، کرم بره موم و قرص بره موم وجود داشته که مصرف آن برای تمامی انسان ها در سنین گوناگون، می تواند خواص درمانی ذیل را دارا باشد:

  • جلوگیری از تشکیل تومورهای سرطانی در بدن.
  • درمان رماتیسم.
  • درمان تنگی نفس.
  • مفید در بهبود علائم دیابت.
  • ترمیم بافت ها و مویرگها.
  • درمان ناراحتی ها ی ریوی.

با توجه به اینکه در برخی از بازارهای فروش بره موم، انواع بره موم بی کیفیت و وارداتی از کشورهایی مانند چین عرضه شده، شما می توانید با در ارتباط بودن با کارشناسان و نمایندگی های معتبر فروش انواع محصولات زنبورعسل ایرانی، خالص ترین و اصل ترین بره موم را خریداری کنید.
منبع: بازار عسل ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت بره موم زنبور عسل

خرید فروش موم سیاه

خرید فروش موم سیاه که از جمله محصولات طبیعی زنبورعسل می باشد و دارای خواص …

پاسخی بگذارید

اینستاگرام تلگرام