اخبار

برای آشنایی با موم ورقه ای عسل یا همان برگه موم و نحوه تولید آن ویدئوی زیر را ببینید:

برگه های موم طبیعی را می توان در حجم بالا تولید کرده و در حوزه صادرات این محصول هم وارد شد. زمانی که کیفیت مناسبی از موم ارائه کنیم، بازار خارجی هم تحت کنترل خواهد بود.

صادرات برگه موم طبیعی هم امری است که در شرکت رودین با جدیت دنبال می شود. اما صادرات برگه موم به چه دلایلی انجام می شود؟ در تولید عسل در کندوداری ها موم های برگه ای زرد رنگ و خالص از اهمیت خاصی برخوردار هستند.

اگر موم دارای ناخالصی حتی به اندازه ذره ای اندک باشد، چه بسا جان زنبوران را به خطر بیندازد.

برای همین در همه کشور ها نیاز به این موم های طبیعی وجود دارد. کشوری مثل ترکیه یکی از کشور های همسایه است که بازار صادرات را برای ما مناسب کرده است.

اما در صادرات موفق تنها ارائه و تولید انبوه و بیش از ظرفیت مصرف داخلی کافی نیست. علاوه بر این شرایط صادرات هم باید محیا باشد. همچنین ارسال سالم با بسته بندی مناسب در صادرات برگه موم طبیعی هم مهم خواهد بود.

موم ورقه ای چیست

قیمت موم ورقه ای

همانطور که گفتیم موم ورقه ای از انواع موم عسل طبیعی است که پس از ذوب و تصفیه مجدد به وسیله دستگاه موم آج کن، آج شده و بعد از برش خوردن شکل نهایی موم ورقه ای را به خود می گیرد.

قیمت موم ورقه ای و دیگر انواع موم در سایت رودین اعلام شده و شما برای اطلاع از قیمت موم ورقه ای می توانید به سایت رودین مراجعه کنید.

قیمت موم ورقه ای رودین نسبت به دیگر انواع آن کمی بالاتر است زیرا در بالاترین میزان خلوص و تصفیه است که کاربرد های فراوانی نیز دارد.

برای خرید و اطلاع از قیمت موم ورقه ای روی دکمه زیر کلیک کنید:

صادرات موم عسل

صادر کننده انواع موم

در ایران تولید انواع موم به صورت کاملا طبیعی و تخصصی انجام می شود.

به همین دلیل علاوه بر فروش داخلی توانسته توجه مشتریان خارجی را نیز به خود جلب کرده و برای صادرات نیز مطرح باشد.

این مسئله سبب شده شرکت های صادر کننده بهترین موم عسل را با بسته بندی های استاندارد و با کیفیت عالی راهی بازار جهانی کنند.

فروش موم عسل طبیعی

صادرات انواع موم زرد ایرانی به ترکیه

در راستای صادرات انواع موم زرد ایرانی به دیگر کشورها می توان برخی بازارها مانند ترکیه را بیشتر مد نظر خود داشت. به این ترتیب شرکت های عرضه کننده به آنها مراجعه داشته و بهترین تولیدات خود را ارائه می دهند.

صنعت زنبورداری ایران امروزه در وضعیتی قرار دارد که می تواند تولیدات زیادی را با استانداردهای لازم راهی بازار جهانی کند. به این ترتیب تولیداتی را ارائه می دهد که از نظر کیفیت و مرغوبیت در وضعیت خوبی قرار داشته و می توان مشتریان دیگر کشورها را به راحتی تامین نیاز نمود.

موم زرد یکی از تولیدات این حوزه بوده و امروزه بسیاری از کشورها برای خرید این محصول تقاضا دارند.

با توجه به فعالیت شرکت های تولید کننده ایرانی در راستای تولید انواع موم زرد طبیعی و ارگانیک، می توان تقاضای زیادی را برای محصول آنها دید.

انواع موم زرد

صادرات انواع موم زرد

کشورهای زیادی را می توان نام برد که انواع موم زرد را از ایران خریداری می کنند.

برخی از این کشورها عبارتند از:

  • ترکیه
  • روسیه
  • ایتالیا
  • اسپانیا
  • قطر
  • کویت

از این رو تولید کننده های بزرگ موم زرد ایرانی، بازار این کشورها را مد نظر داشته و تولیداتی درجه یک را به آنها عرضه می دارند.

این بازارها همواره حجم زیادی از تولیدات ایرانی را خریداری نموده و از مزیت های موجود در این محصولات بهره می گیرند.

 

موم خالص

فروش عمده موم خالص صادراتی

موم خالص صادراتی را شرکت های تولید کننده به منظور فروش عمده در بازار داخلی و خارجی ارائه می دهند. این موم می تواند از نظر کیفیت بیشتر مد نظر بوده و افراد مختلف آن را راحت تر تهیه کنند.

بی تردید هر محصولی که در رابطه با صنعت زنبورداری تولید می شود از نظر درجه خلوص بسیار مهم است.

زیرا هر چقدر شرکت های تولید کنند شرایط بهتری را فراهم کرده و محصولی درجه یک تر را ارائه دهند، فروش عمده خود را مدیریت کرده و افراد زیادی آنها را تهیه می کنند.

با توجه به تفاوت فعالیت شرکت ها در زمینه تولید انواع محصولات زنبورداری، مسلما کیفیت ها نیز فرق داشته و از نظر خریداران باید مورد بررسی قرار گیرند.

موم از جمله محصولاتی ست که امروزه در صنعت زنبورداری از تولیدات خوب و طبیعی بشمار می آید. به همین دلیل مصرف کننده ها با مراجعه به تولیدی های شناخته شده بهترین محصولات را سفارش می دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید