اخبار
قیمت کپسول بره موم

آیا می دانید که یکی از فرآوره های بره موم، یعنی کپسول بره موم چه خواص مصرفی را داشته است؟ چگونه می توان این محصول را با قیمتی مناسب خریداری کرد؟

در حال حاضر اگر شما هم به فروشگاه های عرضه عسل طبیعی رفته باشید، حتما نام بره موم را شنیده اید و شاید در سایت های معتبر اینترنتی نیز نام این ماده را شنیده باشید. اما خب باید گفت که اکثر افراد جامعه تنها عسل طبیعی را به عنوان فرآورده ی زنبورعسل می شناسند و اطلاعات کمی پیرامون دیگر فرآورده های آن به خصوص بره موم دارند.

بره موم یکی از انواع موم عسل بوده که ماده ای تولید شده توسط زنبورهای کارگر به همراه رزین و صمغ گیاهان، گرده و موم عسل می باشد و وجود آن در کندو عسل، نقش مهم ضدعفونی کنندگی و تنگ نمودن دریچه های پرواز کندو را در فصل زمستان، داشته است.

کپسول بره موم عسل

کپسول بره موم عسل

اما خب علاوه بر فواید و خواص وجود بره موم در کندو عسل، با آزمایشاتی که بر روی ترکیبات آن صورت گرفته، بره موم را شامل خواصی چون ضدباکتریایی، ضدآلودگی و آنتی اکسیدانی می دانند که مصرف آن می تواند برای انسان ها هم خواص درمانی بی نظیری را دارا باشد.

باتوجه به آنکه خود بره موم از موادی سخت هضم تشکیل گردیده، امروزه آن را به صورت پودرهایی روانه بازارهای فروش نموده اند، که علاوه بر دارا بودن مواد موثره ی بیشتر، از هضم آسانتری برای انسان ها نیز برخوردار بوده است.

با توجه به خواصی که از بره موم بدست آمده، امروزه شاهد تولید فرآوره ای چون کپسول بره موم، از این ماده ارزشمند بوده ایم که همانند پودر بره موم، می تواند خواص درمانی فراوانی را برای درمان بیماری ها دارا باشد.

خواص مصرف کپسول بره موم

در ابتدا باید گفت که امروزه به سبب آنکه مواد موثره ی بیشتری در ترکیبات بره موم باقی بماند، آن را به صورت پودر و یا کپسول هایی روانه بازارهای فروش نموده اند که مصرف آنها هیچگونه عوارضی نداشته و می تواند خواص درمانی ذیل را به همراه داشته باشد:

تشخیص بره موم اصل

  • بهبود تب مالت و تب خال.
  • بهبود تنگی نفس و آسم.
  • درمان و پیشگیری از آلزایمر.
  • درمان کننده آفت دهان.
  • پیشگیری از انواع سرطان.
  • تقویت دستگاه گوارش و معده.
  • کاهش دهنده چربی و فشار خون.
  • تقویت کننده بینایی و جلوگیری از ریزش مو.

امروزه شما می توانید انواع بره موم خالص و کپسول بره موم را که در شرکت های معتبری تولید گردیده اند، با قیمت بسیاری مناسبی از عرضه کنندگان معتبر در سراسر کشور، خریداری نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید