بره موم عسل
خانه / بره موم طبیعی / خواص دارویی مصرف بره موم طبیعی

خواص دارویی مصرف بره موم طبیعی

آیا می دانید که بره موم از جمله محصولات طبیعی زنبورعسل بوده که مصرف خالص ترین نوع آن می تواند خواص دارویی بسیاری را برای انسان ها دارا باشد؟
امروزه اگر انسان ها کمی بیشتر با فرآورده های زنبورعسل آشنا شوند، به جرئت می توان گفت که می توانیم جامعه ی سالم تری را داشته باشیم، البته به شرط آنکه همواره خرید این محصولات، از مراکز معتبر تولیدی و فروش، خریداری و مورد مصرف قرار بگیرند.
آیا نام بره موم را شنیده اید و می دانید که مصرف آن می تواند چه خواص درمانی را برای انسان ها داشته باشد؟

بره موم چیست؟

بره موم ماده ای چسبناک، تیره رنگ و تولید شده توسط زنبورهای کارگر بوده که حاوی موادی چون شیره، رزین و صمغ گیاهان، موم و گرده می باشد و نقش بسیار مهمی را در کندو عسل ایفا نموده است.
بله بره موم به نوعی ماده ای با خواص ضدآلودگی، ضدباکتریایی و آنتی اکسیدانی بوده که نقش مهم ضدعفونی کنندگی و جلوگیری از شیوع انواع بیماری ها به داخل کندو عسل را داشته که می تواند مانع از صدمه زدن به فرآورده های زنبورعسل به خصوص عسل طبیعی شده باشد.
گفتنی است که زنبورعسل ایرانی، به تولید بره موم بسیاری مشهور بوده و باید بدانید که در کندو عسل چوبی که از درز و سوراخ های زیادی برخوردار می باشد، می توان مقدار زیادی بره موم را جمع آوری کرد که امروزه از روش صنعتی و استفاده از تله های بره موم، این ماده ارزشمند را برای تولید دیگر فرآوره هایی از بره موم، جمع آوری و بکار برده اند.

خواص مصرف بره موم

خواص دارویی بره موم

همانطور که متوجه ترکیبات بره موم خالص و خواصی چون ضدباکتریایی و آنتی اکسیدانی آن شدید، باید گفت که امروزه با انجام آزمایشاتی گوناگون، مصرف بره موم می تواند خواص ضدسرطانی بسیاری زیادی را دارا باشد.
در حال حاضر از عصاره های بره موم، فرآوره هایی چون قرص بره موم و کرم بره موم تولید شده اند که به ترتیب می توانند خواصی چون درمان سرطان و بیماری های گوارشی و اثرات مثبت درمانی را در التهابات و مشکلات پوستی، داشته باشند.
برای آگاهی از خواص دیگر بره موم و خرید انواع بره موم خالص و اصل با قیمت مناسب، می توانید با عرضه کنندگان معتبر محصولات زنبورعسل، در ارتباط مستقیم باشید.
منبع: بازار عسل ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

انواع بره موم ارزان

صادرات بره موم رودین اردبیل به اربیل عراق

صادرات بره موم رودین اردبیل به اربیل عراق از موفقیت هایی ست که این برند …

پاسخی بگذارید

اینستاگرام تلگرام