اخبار

برای آشنایی اولیه و بیشتر با موم بیزواکس ویدئوی زیر را مشاهده کنید:

سایت رودین با عرضه بهترین موم صنعتی بهداشتی در بازار، واسطه ها را حذف کرده و محصول خود را با نرخ مناسب ارائه می دهد. از این رو خریداران شهرهای مختلف مانند تهران، کرج و اصفهان می توانند سفارش خود را مشخص کنند.

امروزه می توان تفاضای زیادی برای انواع موم در بازار وجود دارد. به همین دلیل شرکت هایی که این محصول را تولید می کنند، به منظور افزایش میزان تولید خود از روش های صنعتی بهره می گیرند.

در این روش ها محصولی تولید می شود که استانداردهای موم طبیعی را داشته و می توان از آن بیشترین استفاده را برد. به همین دلیل موم صنعتی نیز مد نظر خریداران قرار گرفته و برای تهیه آن اقدام می شود.

خرید موم صنعتی

بهترین موم صنعتی بهداشتی

به منظور استفاده بهتر مصرف کننده ها از موم صنعتی، طبیعتا این محصول با رعایت اصول بهداشتی تولید و راهی بازار می شود. زیرا اگر اصول بهداشتی رعایت نشود، سبب ایجاد مشکلات زیادی در مصرف کننده ها خواهد شود.

بی تردید هر چقدر موم صنعتی با کیفیت بالاتر ارائه شود، می توان انتظار فروش بیشتری از آن در بازار داخلی و خارجی بوده و افراد زیادی آنها را مد نظر قرار می دهند.

عرضه موم صنعتی

سایت عرضه موم صنعتی

در سایت های اینترنتی می توان فعالیت عرضه کننده های موم صنعتی را به خوبی دید. این شرکت ها می توانند سفارش عمده مشتریان خود را از سراسر کشور دریافت کرده و در راستای تامین آنها عملکرد خوبی داشته باشند.

لذا بسیاری از خریداران به منظور تهیه انواع موم صنعتی به سایت ها مراجعه می کنند.

این موضوع سبب شده واسطه ها از میان برداشته شده و بهترین موم صنعتی با کیفیت عالی و قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار گیرد. از همین رو می توان کمک گرفتن از سایت ها را در کاهش قیمت ها نیز موثر دانست.

بهترین موم عسل

شرکت عرضه کننده بهترین موم عسل

شرکت های عرضه کننده با ارائه بهترین موم عسل در بازار جهانی می توانند مشتریان زیادی را به خود جلب کنند. این مراکز توجه زیادی به استانداردها و سالم بودن موم دارند.

وقتی یک محصول استعداد صادرات دارد، بی تردید شرکت های زیادی به منظور تولید و عرضه آن سرمایه گذاری می کنند. در این صورت می توانند فروش بیشتری را رقم زده از بازار دیگر کشورها نیز بهره گیرند.

موم عسل یکی از تولیدات حوزه زنبورداری بوده که می توان بر روی صادرات آن برنامه ریزی خوبی داشت. در این صورت کشورهای هدف زیادی مد نظر صادر کننده ها بوده و می توانند محصول خود را ارائه دهند.

برخی از این کشورها عبارتند از:

  • روسیه
  • ترکیه
  • عراق
  • اسپانیا
  • امارات
  • گرجستان

انواع موم عسل

خرید اینترنتی موم

یکی از روش های بسیار خوبی که می توان موم اردبیل را با کیفیت عالی و قیمت مناسب تهیه کرد، سایت های اینترنتی است. در این سایت ها تولیدات درجه یک به صورت بسته بندی و فله ای ارائه می شود.

به همین دلیل افراد زیادی را می توان دید که از این طریق خرید خود را دنبال کرده و بهترین محصولات را سفارش می دهند.

در نتیجه شرکت های عرضه کننده بزرگ نیز از سایت های اینترنتی بیشترین استفاده را برده و تولیدات درجه یک خود را به صورت عمده در سراسر کشور ارائه می دهند.

موم بیزواکس

فروش موم بیزواکس

موم بیزواکس یک موم طبیعی است که توسط زنبورهای عسل تولید می شود. این موم توسط ۸ غده موم تولیدکننده در بخشهای شکمی زنبورهای کارگر تشکیل می شود.

که آن را درون کندو تولید می کنند سپس کارگران کندو آن را جمع کرده و از آن استفاده می کنند تا سلول هایی را برای نگهداری عسل و محافظت از لارو و شفیره در داخل زنبور عسل تشکیل دهند.

از نظر شیمیایی ، موم بیزواکس عمدتاً از استرهای اسیدهای چرب و انواع مختلف الکلهای زنجیره ای تشکیل شده است.

موم بیزواکس از زمان پیش از تاریخ به عنوان اولین پلاستیک، به عنوان ماده روان کننده و ضد آب، در ریخته گری از دست رفته فلزات و شیشه، به عنوان پولیش چوب و چرم و برای ساخت شمع و ماده ای در ساخت مواد آرایشی و به عنوان یک ماده هنری در نقاشی برجسته استفاده میشد.

از دیگر خصوصیات شیمیایی موم بیزواکس انحلال در کلروفرم، اتر، بنزین و نفت و عدم انحلال در آب و الکل است.

موم بیزواکس بطور عمده از استرها، اسید های چرب و الکل با زنجیره بلند تشکیل شده است. از مهمترین خصوصیات موم بیزواکس این است که ظرفیت نگهداری آب دیگر محصولات را افزایش می دهد.

خرید موم بیزواکس از سایت صنایع غذایی رودین بوسیله دکمه زیر:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید