بره موم عسل
خانه / موم عسل / بازار تولید موم عسل

بازار تولید موم عسل

تولید کننده موم زنبورعسل صادراتی

شرکت های تولید کننده به منظور تولید موم زنبورعسل صادراتی تلاش کرده و این محصول خود را به کشورهای مختلف دنیا نیز عرضه می دارند. به این ترتیب می توانند انتظار فروش بیشتری را داشته باشند.

بسیاری از افراد را می توان در کشورهای مختلف دید که عسل را به همراه موم آن میل می کنند. زیرا بر این باورند که ترکیب این دو محصول می تواند طعم بهتری داشته و از این رو لذت بیشتری می برند. باید گفت این افراد اقدام درستی انجام داده و این مسئله می تواند به آنها در بهره گیری از خواص موم نیز کمک زیادی کند. موم زنبورعسل امروزه به صورت تخصصی در زنبورداری ها تولید شده و با دقت زیاد راهی بازار می شود. این محصول که دارای ساختاری کاملا طبیعی ارگانیک می باشد، به افراد کمک زیادی کرده تا از استفاده عسل لذت خوبی برند.

موم زنبورعسل صادراتی

تولید کننده های موم زنبورعسل

آنچه سبب شده تولید کننده های ایرانی موم زنبورعسل تلاش بیشتری در زمینه فعالیت خود داشته باشند. از این رو محصولاتی را ارائه داده که می تواند خوشایند مصرف کننده های زیادی باشد. برخی از تولید کننده ها هدف خود را صادرات انواع موم زنبورعسل قرار داده و برای این منظور بهترین ها را ارائه می دهند.

در حال حاضر موم زنبورعسل به کشورهای مختلف زیر صادرات دارد:

 • روسیه
 • ترکیه
 • عراق
 • کویت
 • امارات
 • ایتالیا

موم زنبورعسل صادراتی

فروش موم زنبورعسل صادراتی

اما بی تردید فعالیت در بازار جهانی به دلیل رقابت با تولید کننده های مختلف نیازمند ارائه محصولی درجه یک است. به همین دلیل تولید کننده های موم زنبورعسل شرایط بهتری برای محصولات خود فراهم کرده و آنها را با استانداردهای بیشتری راهی بازار می کنند. در نتیجه با ارائه آنها به مشتریان خارجی خود می توانند فروش بیشتری را رقم زده و محصولات خود را در اختیار شرکت های بزرگ قرار خواهند داد.

مرکز عرضه انواع موم عسل سیاه

انواع موم عسل سیاه توسط مراکزی در بازار عرضه می شود که استانداردهای لازم را رعایت کرده و آنها را به صورت بسته بندی شده و بهداشتی ارائه می دهند. این عرضه کننده ها را خریداران سراسر کشور مد نظر قرار می دهند.

موم عسل از نظر رنگ در انواع مختلفی بوده و معمولا در بازار با نام های مشخص ارائه می شوند.

انواع موم عسل عبارتند از:

 • موم عسل سیاه
 • موم عسل زرد
 • موم عسل سبز

هر یک از این موم ها مربوط به نوعی زنبور بوده که طبیعتا از نظر خواص و طعم متفاوت می باشند.

به همین دلیل مصرف کننده ها قبل از خرید نوع آن را اعلام کرده و سپس از مراکز عرضه کننده تهیه می کنند.

انواع موم عسل سیاه

از بهترین انواع موم عسل، نوع سیاه بوده که دارای استانداردهای لازم بوده و امروزه به صورت کاملا طبیعی تولید می شود. این موم ها که مصرف خوراکی داشته مورد استفاده افراد زیادی بوده و می توانند از خواص درجه یک ان بهره گیرند.

انواع موم عسل را ایرانی ها به روش های تخصصی تولید و راهی بازار می کنند.

از این رو کیفیت و مرغوبیت خوبی داشته و برای تهیه آنها افراد مختلف اقدام می کنند.

مرکز عرضه موم عسل سیاه

هر مرکز عرضه کننده ای که انواع موم عسل سیاه را ارائه می دهند، می توانند در سراسر کشور فعالیت داشته باشد. به این ترتیب خریداران عمده از شهرهای مختلف به آن مراجعه کرده و نیاز خود را مطرح می کنند.

برخی از این شهرها عبارتند از:

 • تهران
 • تبریز
 • قزوین
 • شیراز
 • اصفهان
 • یزد

در هر یک از این شهرها قیمت موم عسل سیاه مشخص بوده و کیفیت محصول آنها می تواند در نرخ فروش آنها تاثیر داشته باشد.

تولید کننده بهترین موم خالص ارگانیک

شرکت های تولید کننده ایرانی بهترین موم خالص را به صورت ارگانیک و طبیعی تولید می کنند. این مراکز هدف خود را فروش در بازار داخلی و صادرات قرار داده اند. از این رو می توانند موفق تر عمل کرده و در مناطق مختلف فروش داشته باشند.

بهترین موم خالص
بهترین موم خالص

تولیدات زیادی امروزه در بازار عرضه شده که از نظر شرایط تولید وضعیت خوبی داشته و مصرف کننده های زیادی آنها را تهیه می کنند. چرا که ساختار ارگانیک و طبیعی طعم و مزه بهتری به محصولات می دهد. موم یکی از محصولاتی ست که امروزه در شرکت های ایرانی تولید خوبی دارد. این محصولات خوراکی که در کنار عسل مصرف شده باید طعم خوب و کیفیت عالی داشته باشند. همین امر سبب شده تولید کننده ها از روش های تولید تخصصی بهره گرفته و تولیدات با کیفیتی را راهی بازار می کنند.

بهترین موم خالص
موم خالص ارگانیک

بهترین موم خالص ارگانیک

وقتی موم خالص به صورت ارگانیک تولید شود می توان انتظارات بیشتری از آن داشت. زیرا این نوع موم ناخالصی نداشته و در کنار عسل طعمی مطلوب و درجه یک خواهد داشت.

در موم خالص و ارگانیک می توان شاخصه های زیر را بهتر دید:

 • رنگ طبیعی
 • ساختار طبیعی
 • ماندگاری خوب
 • طعم مطلوب
 • سرشار از ویتامین

لذا فروش این تولیدات در بازارهای داخلی و خارجی بسیار آسان تر بوده و خریداران می توانند استفاده بهتری از آنها برند.

تولید کننده انواع موم خالص

بهترین موم را می توان فقط در زنبورداری های طبیعی بدست آورد. زیرا در روند تولید آنها دخالتی نشده و محصولی طبیعی و درجه یک بدست می آید. از همین رو شرکت های تولید کننده سعی خود را در راستای فروش محصولات ارگانیک در شهرهای مختلف داشته و عملکرد خوبی دارند.به این ترتیب می توان استقبال خوبی از سوی خریداران مختلف داشته و افراد زیادی آنها را به صورت مستقیم از شرکت های تخصصی خریداری می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: Roodinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی موم

خرید انواع موم زنبورعسل

موم طبیعی زنبور عسل را که شرکت های بزرگ به صورت عمده راهی بازار می …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام